LC Waikiki Metawerse Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

Türkiye’nin en büyük perakende giyim mağazaları zincirlerinden biri olan LC Waikiki, Metaverse evrenine katılmaya hazırlanıyor.

Global firma ve markaların yanı sıra, yerli markaların da Metaverse olan ilgisi günden güne artıyor. Geçtiğimiz aylarda birçok büyük firmanın Metaverse evreninde sanal mağaza açmasının ardından, konu ile ilgili bir adım da ünlü giyim markası olan LC Waikiki’den geldi.

Türkiye’nin en büyük giyim ve moda mağazaları zincirlerinden biri olan LC Waikiki’nin resmi Linkedin hesabında geçtiğimiz günlerde “LC Waikiki ile etikileyici bir Metaverse deneyimine hazır mısınız?” notu ile bir gönderi paylaşıldı. Paylaşılan gönderide ise ünlü markanın Metaverse evreninde bir sanal mağaza oluşturma hazırlığı içinde olduğu iletildi.

Konu ile ilgili paylaşılan gönderide oluşturulacak mağazanın adının ”Meta-Store” olacağı bildirildi ve halen geliştirilmekte olan Meta-Store ile ilgili ilk görsel paylaşıldı.

LC Waikiki’nin Metaverse çalışmaları ile ilgili açıklama yapan LCW Dijital Dönüşüm ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdürümü Şerafettin Özer ise şu bilgileri iletti;

“Metaverse çalışmalarını gelişen teknolojilerin yardımıyla fiziksel ortamlarda, dijital kanallarda ve bütünleşik olarak çoklu kanal olmak suretiyle 3 başlıkta ele alıyoruz. Bu heyecan verici değişimi, hem içerideki meta ekibimiz ile bununla beraber dış kaynaklarla yönetiyoruz.”

DİKKAT !!!
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir" Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için ''Risk Açıklaması ve Sorumluluk Reddi'' sayfamızı inceleyin.