Metamask Velas Ağı Ekleme (Detaylı Rehber)

Metamask Velas ağı ekleme

Metamask Velas ağı ekleme işlemi nasıl yapılır? Metamask cüzdana Velas ağı nasıl eklenir?

Son günlerin popüler blok zincirlerinden biri olan Velas ağı, dünyanın en çok kullanılan kripto para cüzdanlarından Metamask tarafından desteklenen ağlardan bir tanesi.

Metamask cüzdana Velas ağı ekleme işlemi, Metamask CELO ağı ekleme işlemi ile aynı adımlardan oluşuyor. Sadece ağ detayları farklı olan işlemi yapmaya geçmeden önce bir adet Metamask cüzdan sahibi olmanız gerekiyor.

Bkz; Metamask cüzdan nasıl oluşturulur?

Metamask Velas ağı ekleme

1. Velas ağı eklemek için öncelikle Metamask cüzdan hesabınıza girerek, sağ üst köşede bulunan profil işaretine tıklamanız gerekiyor.

2. Açılan menüde ki ”Ayarlar” sekmesine tıklayarak, sol menüde görülen ”Ağlar” seçeneğine tıklayın.

3. Daha sonra ağların göründüğü ekrandan sağ üst köşede bulunan ”Add Network” butonuna tıklayarak yeni ağ ekleme sayfasına ulaşın.

4. Bu sayfada yeni ağ eklemek için bilgilerin girilmesi gereken satırlara sırası ile aşağıda ki verileri kopyalayarak yapıştırın.

Network Name: Velas Chain
RPC URL: https://evmexplorer.velas.com/rpc
Chain ID: 106
Currency Symbol: VLX
Block Explorer: https://evmexplorer.velas.com

5. Tüm bu bilgileri sırası ile ilgili satırlara yapıştırdıktan sonra ”Kaydet” butonuna tıklayarak Metamask Velas ağı ekleme işlemini sonlandırmış olacaksınız.

Velas ağı ekleme işlemini tamamladıktan sonra Velas blok zinciri altyapısı ile oluşturulmuş tokenleri Metamask hesabınıza göndererek saklayabilirsiniz.

DİKKAT !!!
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir" Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için ''Risk Açıklaması ve Sorumluluk Reddi'' sayfamızı inceleyin.