KISHU Coin Nedir? Kishu İnu Nasıl Alınır?

KISHU nedir, nasıl alınır? KISHU hangi borsalarda listelenmiştir? KISHU inu geleceği nedir?

Kishu Inu (KISHU) Coin, bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen MEM kripto para birimidir. KISHU Coin, Dogecoin’e rakip yeni kripto para birimleri arasında görülmektedir. Kendi merkeziyetsiz borsası olan Kıshu Swap’ta işleme giren KISHU Coin, işlem bazında kullanıcılarına ödül olarak dağıtılan bir kripto paradır. Ayrıca, merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan KISHU Coin, staking kazancı sunan bir token’dır.

KISHU INU amacı nedir?

KISHU Coin projesinin amacı meme kripto para birimi akımında geleceğe en güçlü şekilde hitap eden kripto para birimini yaratmaktır. KISHU Coin geliştiricileri diğer köpek akımı coinlerin geleceğe yönelik sağlam nitelikleri taşımadıklarını savunarak, KISHU Coin’i geliştirdiler.

Kishu Inu (KISHU) Coin avantajları

Düşük Masraf: KISHU Coin cüzdanlar arası transfer ile sınır ötesine iletilirken geleneksel bankacılık hizmetlerinin çıkardığı masraflardan daha düşük işlem ücretine katlanılır.

Risksiz Pasif Kazanç: KISHU Coin sahipleri KISHI Coin staking yaparak, çevrimiçi cüzdanlarına yeni coin kazançlarını eklerler. Alım-satım yapmadan kar sağlayabilirler.

Faiz Kazanma: KISHI Coin sahipleri ağda borca ihtiyaç duyanlara kredi vererek, geri ödemede faiz getirisi kazanırlar.

İşlem Hızı: KISHU Coin alım-satım, takas, transfer işlemlerinin tümünü dakikalar içinde yapabilmeye imkan sağlar.

KISHU INU ne kadar?

KISHU nasıl alınır?

KISHU inu; Gate io, OKex, Bitmart ve birçok global borsa tarafından listelenmiş ve al-sat işlemlerine açılmıştır. Bu borsalarda bulunan tablodan alım-satım çiftlerine tıklayarak anında ömür boyu komisyon indirimli alım-satım fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

DİKKAT !!!
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir" Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için ''Risk Açıklaması ve Sorumluluk Reddi'' sayfamızı inceleyin.