Adana Demirspor (DEMIR) Token Nasıl Alınır?

Adana Demirspor token (DEMIR) nasıl alınır? Adana Demirspor token gelecekte ne olur? Adana Demirspor token ön satış şartları neler?

Bitexen dijital alım-satım platformu bünyesinde gerçekleşen ve gerçekleşecek olan taraftar token ön satışlarının ilki DEMIR Token ön satışı 5 Ekim Salı günü saat 13.00‘te başladı. 3 farklı seçenek ile satışa sunulan DEMIR token’ı satın almak isteyen yatırımcılar Bitexen’in IEO sayfası üzerinden detaylara ulaşabiliyorlar.

Katılım sağlamak için 3 seçeneğin bulunduğu ön satışta, 1 yıllık, 6 aylık ve kilitsiz seçenekleri yer alıyor. 1 yıllık kilit süresi ile satışa katılmak isteyen yatırımcılar DEMIR Token başına 0,20₺ maliyet ile, 6 aylık kilit süresi ile satışa katılmak isteyen yatırımcılar token başına 0,40₺ maliyet ile ve kilitsiz seçeneği ile satışa katılmak isteyen yatırımcılar ise token başına 0,80₺ maliyet ile işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

DEMIR ön satış opsiyonları ve fiyatları

SÜREFİYAT
6 ay0.40 TL
1 yıl0.20 TL
Süresiz0.80 TL

Ön satışların ilki olan DEMIR token’ı satın almak için yatırımcıların Bitexen üyeliğinin bulunması gerekmiyor. IEO sayfası üzerinden KVC doğrulaması aşamalarını hızlıca gerçekleştirerek kolaylıkla katılım sağlanabiliyor.

DEMIR token nasıl alınır?

  1. DEMIR token ön satışına katılmak için öncelikle Bitexen IEO sayfasına giriş yapıyoruz.
  2. Açılan sayfada DEMIR token seçeneğine gelerek ”Detaya Git” seçeneğine tıklıyoruz.
  3. Daha sonra ”Satın Al” seçeneğine tıklayarak kilitleme süresi seçeneğini belirliyoruz.
  4. Hesabımız var ise giriş yaparak, hesabımız yok ise KYC doğrulaması yaparak ön satışa katılabiliyoruz.

Görüldüğü gibi borsanın kolay alım arayüzü sayesinde sadece birkaç dakikada Bitexen Adana Demirspor (DEMIR) ön satışına katılmak mümkün.

DİKKAT !!!
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir" Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için ''Risk Açıklaması ve Sorumluluk Reddi'' sayfamızı inceleyin.