DENT 1 Dolar Olur mu?

DENT 1 dolar olur mu? DENT coin gelecekte ne olur? DENT coin ne zaman 1 dolar olur? Güncel DENT yorumları.

DENT coin nedir?

DENT, cep telefonları ve aynı zamanda akıllı telefonlar kullanan insanlardan oluşan bir toplum geliştirmeyi amaçlayan benzersiz bir sistemdir. Proje yaratıcıları, tokenla mobil hizmetlerin şu anda olduğundan daha iyi durumda olmasını sağlamak için çalışıyor. Platform, mobil veri satın alabileceğiniz ve dünyadaki herhangi bir kişiye gönderebileceğiniz mobil cihazlara yüklenebilen bir Dent mobil uygulamasına sahip olarak dikkat çekiyor.

Dent ekibi, kullanıcıların mobil veri paketlerini diğer ağ kullanıcılarına satmalarına izin veren bir ağ fikrini ortaya attı. Dent için ilham, Cisco’nun 32 milyar dolarlık verinin satın alındığını, ancak %15’inin her zaman hareketsiz kaldığını açıklayan bir çalışma yayınlaması sonrası geldi.

DENT 1 dolar olur mu?

DENT fiyatının 1 dolarlık bir değere ulaşmak için fiyat olarak oldukça ciddi bir yükseliş yapması gerekiyor. Telekom pazarına odaklanan tek altcoin olmasıyla, önümüzdeki yıllarda bu seviyeye ulaşma eğilimleri var. Blok zincirinin kontrolüne dayanarak, DENT’in 1 dolar hedefini bulma şansı hala öngörülemiyor. Ancak böyle bir yükseliş meydana gelir ve DENT 1 dolar olur ise, 1 Trilyon dolarlık bir piyasa fiyatına ulaşma şansı oluyor.

1 DENT ne kadar?

DENT nereden nasıl alınır?

DENT projesi ile bir çok yatırımcının ilgisini çekmeyi başarmış ve bu ilgi de global borsaların listeleme işlemi ile sonuçlanmıştır. Listeli olduğu borsalar; Binance, Gate io, OKex ve Ascendex.

DİKKAT !!!
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir" Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için ''Risk Açıklaması ve Sorumluluk Reddi'' sayfamızı inceleyin.